Firmanızın çalışanlarına ve iş ortaklarına sunduğu armağanları Pionoi Kurumsal Satış Departmanı yardımı ile seçin, çok özel fiyatlara alacağınız prestijli hediyeler sunun.

Çalışanlarınıza, müşterilerinize ve diğer iş ortaklarınıza sunduğunuz, firmanızı temsil eden kaliteli hediyeler markanızın farklılığını ortaya koyar. Pionoi kurumsal satış ekibi, özenli el işçiliği ile üretilmiş deri hediyelik ürünler ile size tanıtmaktan ve hediye seçiminize yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Firmanızın logosunu veya hediye ettiğiniz kişiye / kuruma özel isim, marka gibi özellikleri taşıyan, el işçiliği ile deri kullanılarak üretilen, ajanda, not defteri, çanta, cüzdan, kalemlik, dosya gibi kaliteli ve prestijli hediyeleri tüm iş ortaklarınız keyifle kullanacaktır.

Firmaların seyahat eden personeli için önerdiğimiz makyaj ve laptop/evrak çantaları prestij, kalite, pratiklik ve konforu bir arada sunmaktadır.

İlgilendiğiniz ürün gruplarındaki ürünleri aşağıdaki linklere tıklayarak inceleyebilirsiniz.

Deri Evrak/Laptop Çantası
Deri Tablet Kılıfı/Clutch
Deri Makyaj Çantası
Deri Cüzdanlı Termos Kılıfı

Detaylı bilgi ve kurumsal hediyelik ürünler kataloğumuz için lütfen Pionoi kurucusu Pınar ÇAKIR ÜNDAR ile iletişime geçiniz.

pinarcakirundar@gmail.com